Nasz pensjonat TOPAZ dumnie rozpościera się w samym sercu Karpacza, przez co możecie Państwo w sposób szybki dostać się do wielu atrakcyjnych obiektów w mieście. Spacer po deptaku umili Państwu pobyt w tym malowniczym miejscu oraz zapewni świetną kondycję.
W pobliżu TOPAZ znajdują się m.in.:
- Wspaniały deptak spacerowy w centrum miasta,(ok.100m.) gdzie położone są sklepy, restauracje, apteka, kościół. W pobliżu jest też przystanek PKS i postój taxi .
- Znamienity stok górski „KOLOROWA”(ok.50 m), - Centrum Rekreacji i Sportu , całoroczny tor saneczkowy i zjeżdżalnia Alpine Coster.
- Nowoczesne place zabaw dla dzieci (ok. 200 m. )
- Trampoliny eurobange ,automaty z grami (ok.100m)
- Tajemniczy las „ ŚWIETLANA GÓRA” (ok.50 m.)
- Muzeum Sportu i Turystyki (ok.250m.)
- Aqua park/ basen (ok.500 m.)

Ośrodek TOPAZ posiada wspaniałą lokalizację na wzniesieniu, która umożliwia podziwianie panoramy całego Karpacza. Możemy oglądać też Górę Karpatkę, Kotlinę Jeleniogórską, które zachwycą nas swoim widokiem. Jedną z ciekawych atrakcji jest również tajemniczy las na Świetlanej Górze. Można pooddychać tu świeżym powietrzem i pobyć pośród zielonych drzew, spoglądając na wszystko z góry. Pragniemy Państwa zachęcić do pieszych , jak również rowerowych wycieczek po przepięknych urokliwych lasach i Karkonoszach. Na najmłodszych turystów również czeka wiele atrakcji. Karpacz przygotował specjalny program zwiedzania poszczególnych obiektów ,takich jak:
- Muzeum Zabawek, Park Bajek, Muzeum i Wystawa Klocków Lego, Muzeum Konsol i Gier Video, Muzeum Sportu i Turystyki, Muzeum Zabawek, Park Linowy, Karkonoskie Tajemnice, Całoroczne Lodowisko ,Kolejka Karpacz Ekspress, Western City, Wioska Lapońska, Narty i Snowboard oraz Parki Wodne.
Jedno jest pewne! w Karpaczu nie można się nudzić, gdyż tak bogata oferta wrażeń, jakie przygotowało to miasto dla odwiedzających go turystów, z pewnością pozostawi na długo wiele wspomnień z tego miejsca. Zapraszamy serdecznie wszystkich chętnych, do odwiedzenia tego wspaniałego miejsca i do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Do zobaczenia w Karpaczu!